Локдаун в Україні можуть перенести або скоротити – ЗМІ

Локдаун в Україні можуть перенести або скоротити – ЗМІ
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Локдаун в Україні можуть перенести, скоротити або пом’якшити.

Про те, що влада розглядає таку можливість, “Стране” повідомило джерело в Офісі президента.

Loading...

При цьому радник глави ОП Михайло Подоляк не підтвердив, але і не спростував цю інформацію. Він лише уточнив, що зараз в ОП вивчають статистику: “У найближчі дні буде прийнято остаточне рішення. Після всіх за і проти”.

У Кабміні також не стали прямо спростовувати інформацію про перенесення локдауна: “На даний момент діє постанова уряду про введення посиленого карантину з 8 числа. Інших рішень не приймалося”.

Напередодні міністр охорони здоров’я України Максим Степанов перерахував товари, якими можна буде торгувати під час локдауна, який триватиме з 8 по 24 січня. Як відомо, раніше американська торгова палата закликала Кабінет міністрів переглянути умови карантину щодо продажу декількох груп товарів. З 8 по 24 січня уряд заборонив торгувати будь-якими товарами, крім харчових продуктів, ліків і виробів медичного призначення, засобів гігієни та зв’язку, а також кормів, ветеринарних препаратів, насіння, засобів захисту рослин. Інші товари можна буде замовити тільки з адресною доставкою. У палаті вважають, що таким чином навіть в супермаркетах буде заборонено продавати значну частину товарів повсякденного використання: побутову хімію і інструменти, одяг, пресу, лампочки, батарейки, дитячі та товари для навчання.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...