Робили щеплення знаменитостям: в Польщі розгорівся скандал з вакциною від COVID-19

Робили щеплення знаменитостям: в Польщі розгорівся скандал з вакциною від COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

У Польщі розгорається скандал з вакцинацією від коронавірусної інфекції COVID-19. Ряд знаменитостей і політиків отримали щеплення, поза чергою.

Loading...

Подробиці передає видання TVN24.

Відзначимо, кампанія вакцинації проти COVID-19 стартувала в Польщі 27 грудня. Першими – на нульовому етапі – повинні були вакциновані, в тому числі, медичні працівники. Однак в останні дні були вакциновані люди, які не входять в цю групу.

Зокрема, зізналися, що були вакциновані ряд акторів, колишній прем’єр-міністр, а нині депутат Європарламенту Лешек Міллер. Ці люди були вакциновані на базі Варшавського медичного університету.

За підсумками перевірки міністр охорони здоров’я Польщі Адам Недзельський заявив, що в Університетському клінічному центрі Варшавського медичного університету мало місце умисне порушення правил програми вакцинації.

“З упевненістю можна сказати, що мало місце умисне порушення правил Національної програми імунізації”, – сказав він.

Так, порушення, виявлені в перший день перевірки, є підставою для накладення штрафу в розмірі понад 250 тисяч злотих (близько 67 тисяч доларів). Це мінімальний штраф, який Університетський клінічний центр Варшавського медичного університету повинен виплатити.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні може з’явитися реєстр осіб, яким зробили щеплення від коронавірусної інфекції COVID-19.

Тим часом, 13 млн чоловік вже отримали вакцину від COVID-19. При цьому за темпами вакцинації лідирує Ізраїль.

Джерело: Народна Правда