Страшна смерть українки в Туреччині: копи заявили про самогубство

Страшна смерть українки в Туреччині: копи заявили про самогубство
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Поліція розглядає дві версії загибелі Христини Новицької, яку знайшли з пакетом на голові на орендованій віллі в Туреччині, за однією з них – це самогубство.

Loading...

Про це “Сегодня” повідомив український консул.

За його словами, українка страждала від головного болю, тому поліцейські висунули версію про самогубство.

Однак з цією версією не згоден експерт-криміналіст Валерій Кур. Він зазначає, перш ніж говорити про причини загибелі українки, необхідно дочекатися результатів судмедекспертизи. При цьому сам він не виключає і насильницької смерті:

“Там злочинність існує і існує серйозна. Лота Гулі був відомим злодієм на всьому пострадянському просторі. І він був авторитетом в Туреччині. Це дає мені підстави припускати, що наших українок або російськомовних красунь дівчаток якимось чином намагаються запрошувати або для роботи, або ще для чогось. І я не дивуюся, що це може бути насильницька смерть “.

Як відомо, 30-річна киянка Христина Новицька останній рік жила в курортному містечку Бодрум на території елітного комплексу. Офіційно не працювала, проте відомо, що викладала танці і була моделлю.

Страшна смерть українки в Туреччині: копи заявили про самогубство

Нагадаємо, правоохоронці виявили, що вхідні двері в житло українки були замкнені зсередини, в них знаходився ключ, також в будинку були зачинені вікна. Одночасно з цим в ЗМІ з’явилася інформація про те, що вона могла накласти на себе руки на тлі депресії (через пандемію вона на тривалий час залишалася без роботи) і якогось фільму, який подивилася напередодні.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...