Трамп відмовився йти з Білого дому і пригрозив Байдену – відео

Трамп відмовився йти з Білого дому і пригрозив Байдену – відео
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Чинний американський президент Дональд Трамп відмовився передавати владу обраному президенту США Джо Байдену, перемогу на президентських виборах якого Конгрес повинен затвердити 6 січня.

Loading...

Відповідну заяву Дональд Трамп зробив в ході виступу в штаті Джорджія.

Так, Дональд Трамп пообіцяв влаштувати “пекельну битву” за пост президента у разі “захоплення” Сенату і Білого дому членами Демократичної партії. Також він сказав, що вважає результати виборів сфальсифікованими.

“Можна програти і сказати: ну, добре, я програв. Спробую іншим разом – а, може, і не спробую, може, я просто повернуся до звичайного життя. Але коли ти перемагаєш з величезною перевагою, а вони відбирають у тебе перемогу і підтасовують результати – це неприпустимо”, – заявив Трамп.

Як ми вже розповідали раніше, діючий президент США Дональд Трамп продовжив кілька імміграційних заборон. Вони блокують в’їзд до країни багатьох бажаючих отримати грін-карту і тимчасових іноземних робітників.

Тим часом, Україна очікує динамічних відносин зі Сполученими Штатами Америки після інавгурації новообраного президента Джо Байдена.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...