У Великобританії оголосили третій локдаун через COVID-19

У Великобританії оголосили третій локдаун через COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У Великобританії до середини лютого вводять жорсткі обмежувальні заходи через COVID-19 – людям забороняється залишати свої будинки без крайньої необхідності. Тільки вчора, 4 січня, в Великобританії зафіксували понад 58 тисяч нових випадків зараження коронавірусом, понад 400 осіб померли.

Про локдаун повідомив прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, пише ВВС.

Loading...

Джонсон попередив, що найближчі тижні будуть «найважчими». Він також додав, що зараз навантаження на лікарні «вище, ніж будь-коли з початку пандемії». За його словами, локдаун триватиме в Англії як мінімум до середини лютого через поширення нового і більш заразного штаму коронавірусу.

При цьому, впевнений Джонсон, Великобританія вступає в «останню фазу боротьби з коронавірусом» – очікується, що на той час в країні вакцинують найбільш вразливі групи населення.

Обмеження:

  • всі початкові і середні школи Великобританії перейдуть на дистанційне навчання,
  • громадяни можуть залишати свої будинки тільки в разі крайньої необхідності – для походу в магазин за продуктами і до лікаря, поїздок на роботу, якщо немає можливості працювати віддалено, для занять спортом,
  • всі магазини, за винятком тих, що продають життєво важливі товари, будуть закриті,
  • ресторани можуть продавати на винос їжу, але не алкоголь.
  • забороняється проведення аматорських спортивних змагань, проте професійний спорт, в тому числі матчі футбольної Прем’єр-лізі, призупинено не буде.

Як повідомлялося раніше, аналогічні заходи вводяться до кінця січня і в Шотландії.

В Україні різко знизилася кількість госпіталізованих з коронаірусною інфекцією COVID-19. Так за останні п’ять тижнів кількість госпіталізацій скоротилося з 29 тисяч до 22 802.

Джерело: Народна Правда