Україна залишає ще одну угоду в рамках СНД: подробиці

Україна залишає ще одну угоду в рамках СНД: подробиці
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Кабінет міністрів схвалив вихід України з ще одного важливого проекту в рамках СНД щодо співробітництва у сфері правової охорони та захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань правової охорони і захисту інтелектуальної власності.

Loading...

Відповідне рішення було прийнято на позачерговому засіданні уряду 5 січня, повідомив представник уряду у Верховній раді Василь Мокан.

Законопроектом пропонується вийти з угоди, підписаної 19 листопада 2010 року в місті Санкт-Петербург і ратифікованої Верховною Радою 21 грудня 2011 року.

Відзначається, що представники України вже тривалий час не беруть участі в засіданнях Міждержавної ради, Україна не бере участь в розробці проектів міжнародних договорів в рамках СНД, не здійснює рамках угоди обмін патентною, нормативно-методичною документацією в сфері охорони та захисту інтелектуальної власності.

“Ця угода не відповідає сучасному стану економічних відносин між державами-членами СНД. А зобов’язання України, які виникли протягом терміну дії угоди, врегульовані”, – додав Мокан.

Як ми вже розповідали раніше, новий етап у відносинах між Росією і Україною настане тільки тоді, коли президент Росії покається за злочини проти України.

Тим часом, глава МЗС Дмитро Кулеба виступає «за» надання українцям подвійного громадянства, але не з країною-агресором Росією.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...