В Україні подали документи на реєстрацію російської вакцини “Спутник V”

В Україні подали документи на реєстрацію російської вакцини “Спутник V”
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини

Харківська фармацевтична компанія “Біолік” підтвердила, що подала заяву в Міністерство охорони здоров’я України на реєстрацію російської вакцини від коронавірусу “Спутник V”.

Loading...

Детальний заяву опубліковано на сайті акціонерного товариства “Біолік”, а відповідні документи нібито вже були передані уряду 31 грудня 2020 року.

Як стверджують в компанії, цю інформацію оприлюднили “в зв’язку з численними запитами”.

На уточнюючі запитання журналістів в компанії відповідати відмовилися, посилаючись на те, що “керівництва немає на місці”.

Також на сайті АТ “Біолік” також опублікували копії документів, в тому числі запиту на реєстрацію “Спутника V”.

В Україні подали документи на реєстрацію російської вакцини “Спутник V”В Україні подали документи на реєстрацію російської вакцини “Спутник V”В Україні подали документи на реєстрацію російської вакцини “Спутник V”

Нагадаємо, “Спутник V” з 5 грудня почали використовувати в РФ.

Препарат також схвалили уряду Аргентини та Білорусі. У той же час в інших країнах ця вакцина, яка ще не пройшла повний цикл випробувань, викликала побоювання.

Як ми вже розповідали раніше, в Польщі розгорається скандал з вакцинацією від коронавірусної інфекції COVID-19. Ряд знаменитостей і політиків отримали щеплення поза чергою.

Тим часом, російська вакцина від коронавірусу «Спутник V» все-таки потрапить в Україну. Правда мова йде про неконтрольовану Києвом територію – «ЛНР».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...