9/11 може повторитися: невідомі погрожують направити літак на Капітолій у Вашингтоні

9/11 може повторитися: невідомі погрожують направити літак на Капітолій у Вашингтоні
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Авіадиспетчери Нью-Йорка отримали анонімну погрозу – в якості помсти за вбивство іранського військового діяча, генерала Касема Сулеймані в середу, 6 грудня, в будівлю Капітолія у Вашингтоні вріжеться літак.

Про це повідомляє CBS News.

Хто прислав загрозу невідомо. Інцидент зараз розслідують, як порушення правил авіаційних частот.

“Кілька авіадиспетчерів в Нью-Йорк в понеділок почули попередження:” У середу ми розіб’ємо літак об Капітолій. Це буде помста за Сулеймані”, – йдеться в повідомленні видання.

У США ці повідомлення пов’язують з тим, що сьогодні в Конгресі пройде процедура сертифікації голосів вибірників на президентських виборах.

Відзначимо, сьогодні члени палати представників і сенатори зустрінуться на спільному засіданні – сертифікації з боку конгресу. Це обов’язковий фінальний етап затвердження обраного президента в США. Його проведення вимагає американська Конституція. Конгресмени повинні сертифікувати результати голосування колегії вибірників, що відбулося 14 грудня.

Головувати на спільному засіданні двох палат буде віце-президент США Майк Пенс. Він буде розкривати запечатані сертифікати від кожного штату з результатами голосування і передавати їх спеціально призначеним особам з числа конгресменів, які будуть їх озвучувати. На основі цих даних проводиться офіційний підрахунок голосів вибірників.

Як відомо, чинний президент, республіканець Дональд Трамп не визнав поразки на виборах. Він звинуватив демократів у шахрайстві і в тому, що вони “вкрали” у нього перемогу.

Нагадаємо, командувач спецпідрозділом КВІР «Аль-Кудс» генерал Касем Сулеймані був убитий 3 січня в Іраку в результаті американської спецоперації.

Як раніше повідомляв міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, Україна очікує динамічних відносин зі Сполученими Штатами Америки після інавгурації новообраного президента Джо Байдена.

Чинний президент США Дональд Трамп продовжив кілька імміграційних заборон. Вони блокують в’їзд в країну багатьох бажаючих отримати грін-карту і тимчасових іноземних робітників.

Джерело: Народна Правда