У Тернополі не вводитимуть локдаун 8 січня: що про це відомо

У Тернополі не вводитимуть локдаун 8 січня: що про це відомо
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

Влада Тернополя відмовилися вводити жорсткі карантинні обмеження на період дії січневого локдауну.

Loading...

Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій, заявив мер міста Сергій Надал.

“6 січня в Тернополі відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді, на якому було заслухано інформацію від медичних працівників про стан захворюваності наCOVID-19 в Тернополі станом на початок року.

Згідно з даними, протягом останніх днів у місті не спостерігається приріст захворюваності COVID-19, зате кількість інфікованих жителів знизилася, зменшилася кількість пацієнтів, які перебувають на лікуванні в медичних установах Тернополя з діагнозом коронавірусна інфекція, і практично відсутні хворі серед дітей та працівників навчальних закладів” , – зазначено в повідомленні міськради Тернополя.

Так, за словами Надала, у зв’язку з рішенням комісії, в місті не будуть вводити додаткові обмеження.

“З огляду на це, комісія прийняла рішення не посилювати з 8 січня карантин і не вводити ніяких додаткових обмежень на території Тернопільської громади, будуть діяти тільки ті протиепідемічні заходи, які були прийняті раніше”, – сказав він.

З 11 січня, в усіх тернопільських школах продовжиться навчання – учні молодших класів будуть відвідувати уроки в звичайному режимі, а школярі 5-11 класів – відповідно до змішаної форми навчання.

А суб’єктам господарювання рекомендується не припиняти свою підприємницьку діяльність з 8 січня, а продовжувати працювати в звичайному режимі.

Як ми вже розповідали раніше, міністерство охорони здоров’я проти скасування локдауну в Україні, який, нагадаємо, повинен стартувати вже 8 січня.

Нагадаємо, на період дії жорсткого карантину, деякі сфери змінять свою роботу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...