В Україні почалася підпільна вакцинація еліти: що про це відомо

В Україні почалася підпільна вакцинація еліти: що про це відомо
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

В Україні стартувала підпільна вакцинація української еліти – нібито близько десяти політиків і бізнесменів вже вкололи собі і своїм літнім батькам вакцину від BioNTech/Pfizer. Вартість однієї дози – від 1 до 3 тисяч євро.

Про це йдеться в матеріалі “Страны”.

Loading...

Інформацію про вакцинацію препаратом, який вже офіційно застосовують в ЄС, США та інших країнах, але який в Україну офіційно не завозиться, прокоментували в Раді.

Так, Артем Дубнов, заступник голови профільного комітету Верховної Ради, каже, що йому нічого не відомо про підпільну вакцинацію:

“Мені про це нічого не відомо. Таку вакцину мені не пропонували. Складно коментувати, як вакцина потрапила в країну. Як потрапляє контрабанда в Україну, в теорії зрозуміло – шляхом контрабанди. А щодо контрактування на офіційну поставку вакцин – не є експертом з міжнародних закупівель “.

Заступник голови комітету ВР Оксана Дмитрієва на запит повідомила, що вперше чує про підпільну вакцинації:

“Коментувати чутки не можу. Від себе додам, що вакцинуватися буду тільки офіційно зареєстрованою вакциною відповідно до графіка, затвердженого Міністерством охорони здоров’я”.

Глава комітету ВР Михайло Радуцький коментувати інформацію відмовився, пославшись на те, що він у відпустці і не в Києві: “Я не можу коментувати те, що не знаю. Завтра повернуся до Києва, все з’ясую і прокоментую”.

Раніше Харківська фармацевтична компанія «Біолік» підтвердила , що подала заяву в Міністерство охорони здоров’я України на реєстрацію російської вакцини «Спутник V».

В Міністерстві охорони здоров’я оновили протокол лікування  COVID-19 в Україні. Ведучий інфекціоніст МОЗ Ольга Голубовська, яка також брала участь в розробці протоколу розповіла, що головна зміна стосується препарату “тоцілізумаб”.

 

Джерело: Народна Правда