Число жертв заворушень у Конгресі США збільшилося до 5 осіб

Число жертв заворушень у Конгресі США збільшилося до 5 осіб
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

В результаті заворушень в США, які відбулися 6 січня і супроводжувалися захопленням Капітолію , загинули п’ятеро людей. Серед загиблих співробітник Капітолію.

Про це йдеться в заяві на сайті поліції Капітолію.

Відомо, що від поранень помер співробітник поліції Капітолію Брайан Сікнік – він був притягнутий до реагування на ситуацію з заворушеннями. Сікнік був поранений після того, як вступив в фізичний контакт з протестуючими.

Як відомо, увечері 6 січня учасники мітингу на підтримку чинного президента США Дональда Трампа прорвали кордон поліції і увірвалися в будівлю Капітолія у Вашингтоні. У цей момент Конгрес повинен був оголосити результати виборів президента, перемогу на яких здобув Джо Байден.

Глава МЗС Євросоюзу Жосеп Боррель назвав заворушення в Вашингтоні «атакою на демократію США і верховенство права».

Адміністрація соціальної мережі Twitter оголосила , що позбавила чинного президента США Дональда Трампа права публікувати нові повідомлення на своїй сторінці в найближчі 12.00. Таке покарання з боку адміністрації Twitter вперше застосоване до президента США. Як говориться в поясненні, рішення прийнято через багаторазових серйозних порушень, які забороняють використання сервісу для маніпуляції громадською думкою.

Джерело: Народна Правда