Локдаун в Україні: “Епіцентр” не закрився і торгує товарами на вулиці

Локдаун в Україні: “Епіцентр” не закрився і торгує товарами на вулиці
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Скандальний гіпермаркет “Епіцентр”, який не раз ігнорував карантинні обмеження , знову не дотримується їх. Нагадаємо, 8 січня в Україні стартував локдаун, незважаючи на це, гіпермаркет продовжує свою роботу, пропонуючи придбати товари прямо на вулиці. При цьому інший будівельний гіпермаркет “Леруа Мерлен” дотримується заборони – закрився.

Про це йдеться в матеріалі “Страны”.

Loading...

Видання повідомляє, що перевірку не пройшов “Епіцентр” в селищі Петропавлівська Борщагівка – сьогодні він працює, правда з обмеженнями. Біля входу встановили дві каси, через які можна замовити товар онлайн, але консультант попереджає, що замовлений товар зможуть доставити тільки додому.

При цьому безпосередньо в самому “Епіцентрі” можна купити товари нібито тільки першої необхідності, які не потрапляють під обмеження.

Прикладу “Епіцентру” не дотримується мережа будівельних гіпермаркетів “Леруа Мерлен”, вона закрита. Замовити товар можна тільки через інтернет. Раніше в “Леруа Мерлен” як і в “Епіцентрі” можна було замовити товар на касі, який видавав консультант через 15-20 хвилин, але в цей раз вони відмовилися від подібної схеми. Біля входу встановили попереджувальну табличку, що вся мережа не буде працювати з 8 по 24 січня, а потрібний товар можна замовити онлайн з доставкою.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я України Максим Степанов був обурений заявою мережі торгових центрів «Епіцентр» про карантин вихідного дня. Він закликав уряд відреагувати, а власників мережі поїхати з ним в реанімацію, щоб своїми очима побачити, що відбувається.

Як відомо, 8 січня в Україні почався локдаун. Цей карантин буде не таким жорстким, як весняний. Наприклад, буде працювати транспорт, відкриті парки і перукарні. При цьому українцям заборонили купувати такі товари, як лампочки і колготки.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...