Локдаун в Україні: супермаркетам дозволили продавати будь-які товари за однієї умови

Локдаун в Україні: супермаркетам дозволили продавати будь-які товари за однієї умови
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини

Під час локдауну в Україні, який триватиме з 8 по 24 січня включно, супермаркетам дозволили продавати будь-які товари за однієї умови.

Loading...

Подробиці озвучив глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан, передає РБК.

Так, додаткові обмеження щодо продажу певних груп товарів не стосуються продуктових магазинів, які можуть приймати відвідувачів з урахуванням чинних санітарних заходів. Що стосується роботи супермаркетів, існують певні умови.

“Все продавати дозволяється. За умови, що 60% торгових площ зайнято продуктами харчування, лікарськими засобами, медичними виробами, засобами гігієни, зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням або засобами захисту рослин”, – пояснив Рубан.

Що стосується роботи магазинів, які спеціалізуються на інших групах товарів, дозволяється їх продаж тільки з адресною доставкою замовлень, без прийому відвідувачів.

Такі заходи стосуються і великих господарських гіпермаркетів, які під час весняного локдауну намагалися обійти заборону на роботу за рахунок торгівлі, серед іншого, продуктами харчування.

Як ми вже розповідали раніше, слідом за Тернополем вводити локдаун відмовилися в Черкасах.

Тим часом, глава МОЗ Максим Степанов пояснив, чому локдаун в Україні введено з 8 по 24 січня. Обмеження, за його словами, посилені, оскільки в найближчі дні очікується зростання захворюваності.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...