Ляшко пояснив, чому шкарпетки і лампочки заборонили продавати в супермаркетах

Ляшко пояснив, чому шкарпетки і лампочки заборонили продавати в супермаркетах
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів, чому супермаркети не можуть продавати ряд непродовольчих товарів – зокрема, шкарпетки, колготки, батарейки та книги.

Loading...

Заяву оприлюднила прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

“До попередніх карантинних обмеженнь, які застосовував уряд, у представників бізнесу виникали питання. Наприклад, чому ті ж іграшки дозволялися до продажу в супермаркетах, які торгують в основному продуктами, а в спеціалізованих іграшкових магазинах не дозволялися. Такі ж питання були і до одягу, взуття, посуду тощо”, -пояснив Ляшко.

Він зазначив, що ці товари не є предметами першої необхідності. Однак їх наявність в супермаркетах призводила до того, що люди їхали до цього магазину виключно за іграшками, одягом, взуттям або посудом.

“Через це збільшувалася мобільність, порушуючи тим самим принцип карантину. До того ж, це було порушенням конкурентних умов між різними формами торгівлі, і страждали саме спеціалізовані магазини”, – підкреслив Ляшко.

Як ми вже розповідали раніше, сьогодні, 8 січня, в Україні почався локдаун. Цей карантин буде не таким жорстким, як весняний. Наприклад, буде працювати транспорт, будуть відкриті парки і перукарні.

А також, торговельна мережа гіпермаркетів «Епіцентр», яка продовжила свою роботу 8 січня, незважаючи на карантинні обмеження, після обіду несподівано закрила свої магазини.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...