У Росії зіткнулися два літаки, багато загиблих – фото

У Росії зіткнулися два літаки, багато загиблих – фото
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

У Ломоносовському районі Ленінградської області розбився приватний літак Paper після зіткнення в повітрі з іншим судном. На борту знаходилося чотири людини, троє з яких загинули.

Loading...

Як повідомляє Інтерфакс, вижила тільки дитина, за життя якої зараз борються лікарі.

За фактом зіткнення в повітрі двох літаків проводиться перевірка, розповіли прес-служба Північно-Західної транспортної прокуратури.

“Ленінград-Фінляндська транспортна прокуратура проводить перевірку дотримання законодавства про безпеку польотів за фактом зіткнення над посадочним майданчиком аеродрому Гостіліци в Ломоносовському районі Ленінградської області двох легкомоторних літаків Cessna 150 бортовий номер RA-1 448 G і Piper 28 бортовий номер RA-2659 G”, – зазначено в повідомленні.

За попередніми даними, в літаку Cessna був один пілот.

Зіткнення сталося над територією посадкового майданчика о 13:40, повідомили в прокуратурі. На щастя, Cessna приземлився з дрібними пошкодженнями, пілот не постраждав. А судно Paper зазнало краху.

Як було встановлено, обидва літаки виконували тренувальний політ.

У Росії зіткнулися два літаки, багато загиблих – фото

Як ми вже розповідали раніше, рівно рік тому, 8 січня, літак рейсу PS752 Міжнародних авіаліній України був збитий двома іранськими військовими ракетами класу «земля-повітря» поблизу Тегерана. В результаті загинули 176 осіб, серед яких 11 українців. Розслідування досі не завершено.

А також, Іран притягнуть до відповідальності за катастрофу літака МАУ – Тегеран повинен надати повне пояснення своїх дій, в результаті яких був збитий український літак.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...