Вакцинація обраних: які країни крім України потрапили в скандал

Вакцинація обраних: які країни крім України потрапили в скандал
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Україна не стала єдиною країною, де підпільно вакцинується еліта. Нагадаємо, після Нового року стало відомо, що близько десяти політиків і бізнесменів вкололи собі і своїм літнім батькам вакцину від BioNTech / Pfizer. Вартість однієї дози – від 1 до 3 тисяч євро.

Аналогічні скандали пролунали також в США, Данії та Росії.

Loading...

Як пише “Обозреватель”, у всіх країнах, де такі порушення помітили, крім Росії, пообіцяли притягнути винних до відповідальності.

Видання відзначає, що в штаті Нью-Йорк почалося розслідування за фактом незаконної вакцинації людей від COVID-19 позачергово. Про це йдеться в заяві, поширеній Комісаром з питань охорони здоров’я Нью-Йорка:

“Департаменту охорони здоров’я штату стало відомо про те, що Мережа громадської охорони здоров’я Паркар, постачальник послуг у регіоні Оранж, могла шахрайськими методами отримати вакцину від COVID-19, надати її установам в інших регіонах штату на порушення директив і передати членам громадськості всупереч плану штату із щеплень насамперед медпрацівників, а також резидентів і співробітників установ тривалого догляду”.

Також відомо про те, що поза чергою зробили щеплення королеві Маргрет в Данії. У Королівському будинку звернули увагу на те, що 80-річна королева зустрічає на своїй роботі більше нових людей, ніж багато інших її одноліток.

У Росії випередив населення губернатор Оренбурзької області Денис Паслер. При цьому він навіть не приховував, що вже отримав дозу. Хоча в область надійшли тільки дві партії препарату – для літніх людей і медиків. При цьому глава компанії Pfizer, яка розробила одну з найбільш ефективних зараз вакцин, Альберт Бурла і інші топ-менеджери відмовилися “влізти” в чергу і вакцинуватися раніше всіх.

Як повідомлялося раніше, в київській клініці Mediland підтвердили , що в приміщенні закладу проводять підпільну вакцинацію від коронавірусної інфекції COVID-19, яка доступна для віп-клієнтів.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив , що Україна отримала від COVAX (глобальний механізм щодо забезпечення доступності вакцин проти COVID-19, об’єднує 172 країни) лист про можливість поставок в країну мРНК вакцини найближчим часом.

 

Джерело: Народна Правда