Якщо Путін не поверне Крим і Донбас, Росія може розвалитися

Якщо Путін не поверне Крим і Донбас, Росія може розвалитися
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Якщо до Росії застосувати всі можливі санкції, то повернення Криму і окупованої частини Донбасу стане неминучим. При цьому кремлівська пропаганда зможе переконати росіян в необхідності такого кроку за місяць.

Таку думку в ефірі “Обозревателя” озвучив глава Фонду “Stop Inform Terror” (США) Герман Обухов.

Loading...

“Якщо запрацюють санкції (прийняті Конгресом, – ред.), у Путіна просто не буде вибору. Якщо вони не повертають Крим і не виходять з Донбасу, запрацюють усі ці важелі – відключення SWIFT та інше”, – заявив він.

Експерт впевнений, якщо санкції будуть задіяні, Росії як державі загрожує розвал:

“Якщо після введення санкцій будуть відбуватися ті процеси, які повинні відбуватися, то у Путіна не залишається жодних шансів – або йти, або Росія розсиплеться, і тоді він залишається президентом неіснуючої держави, як Горбачов в 1991 році”.

Стосовно  “промивання мізків”, то Обухов впевнений, кремлівським пропагандистам вистачить і місяця:

“Якщо Кремль буде бачити, що все валиться, вони можуть придумати будь-який привід віддати Крим. Це майстри пропаганди. Вони промили мізки 70-80% росіян. І також за місяць вони можуть промити мізки і по Криму … А з Донбасу піти взагалі не питання. Там одні бандити. Якщо підуть російські війська, підуть куратори, то за тиждень там все складеться. Єдине, що залишиться розорений простір “.

У заповідній зоні Ай-Петрі на території тимчасово окупованого Криму під виглядом будівництва «газопроводу» вирубують ліс.

Також повідомлялося , що на свободу вийшов 52-річний кримський татарин Ренат Сулейманов, якого Верховний суд Республіки Крим (знаходиться під контролем Росії) засудив за ч. 1 ст. 282.2 КК РФ ( «Організація діяльності екстремістської організації») до 4 роками колонії загального режиму і 1 року обмеження волі за причетність до ісламського руху «Таблігі Джамаат».

 

Джерело: Народна Правда