Захоплення Капітолію: Байден назвав протестуючих терористами

Захоплення Капітолію: Байден назвав протестуючих терористами
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Обраний президент США Джо Байден прокоментував захоплення Капітолію прихильниками чинного президента Дональда Трампа . Він назвав протестуючих буйним натовпом.

Loading...

Байден також звинуватив Трампа в тому, що той зіграв головну роль в «хаосі», який привів до штурму будівлі Конгресу США, а також загибелі людей під час протестних акцій у Вашингтоні. Як відомо, в результаті заворушень в США, які сталися 6 січня і супроводжувалися захопленням Капітолію, загинули п’ятеро людей. Серед загиблих співробітник Капітолію – Брайан Сікнік – він зреагував на заворушення з боку протестуючих і був поранений.

«Вони не були учасниками протесту. Не смійте називати їх протестуючими. Це був буйний натовп, заколотники, внутрішні терористи, – сказав Байден. – Протягом чотирьох років у нас був президент, який ясно висловлював свою зневагу до нашої демократії, нашої Конституції, верховенства закону в усьому, що він робив», – заявив Байден.

Байден також вважає, що 6 січня стало одним з найтемніших днів в історії нації.

Цікаво, що сенатор Тед Круз – республіканець і прихильник Трампа – також назвав штурм Капітолію терактом і закликав «залучити кожного терориста до відповідальності».

Захоплення Капітолію: Байден назвав протестуючих терористами

Глава МЗС Євросоюзу Жосеп Боррель назвав заворушення в Вашингтоні «атакою на демократію США і верховенство права».

 

Джерело: Народна Правда