Замовлена Україною вакцина від COVID-19 виявилася ефективна на 78%

Замовлена Україною вакцина від COVID-19 виявилася ефективна на 78%
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Вакцина від COVID-19 китайської компанії Sinovac показала ефективність в 78% на третій фазі клінічних досліджень у Бразилії. Нагадаємо, саме цю вакцину замовило МОЗ для України.

Loading...

Подробиці опублікувало видання Wall street journal.

Згідно з офіційними даними, китайська вакцина “дає повний захист від важких випадків захворювання, вселяє надію, що її можна буде використовувати для імунізації більшості країн, що розвиваються”.

“У жодного з добровольців, які вакцинувалися, не розвинулися серйозні випадки COVID-19”, – стверджують в дослідницькому центрі в Сан-Паулу.

У дослідженні взяли участь 12 тисяч медичних працівників. Також, Бразилія стала першою країною, яка завершила випробування CoronaVac.

“Це відмінний результат. Якщо це допоможе запобігти важким випадкам захворювання, госпіталізації, смерті, то це допоможе нам вибратися з цієї пандемії”, – заявили в дослідницькій групі з COVID-19 Університету Кампінас Луїс Карлос Діас.

У той же час, вакцина Sinovac менш ефективна, ніж вакцини компаній Moderna, Pfizer і BioNTech, ефективність яких склала 94,5% і 95% відповідно.

Як ми вже розповідали раніше, у київській клініці Mediland підтвердили, що в приміщенні закладу проводять підпільну вакцинацію від коронавірусної інфекції COVID-19, яка доступна для віп-клієнтів.

Також було встановлено, що вакцина Pfizer/BioNTech ефективна і проти нового штаму коронавірусу, який виявили у Великобританії (VOC-202012/01) і Південній Африці (501Y.V2).

Джерело: Народна Правда