Розслідування рекордної контрабанди героїну вивело на людей Кості Калоші (Костянтина Бедового)

Розслідування рекордної контрабанди героїну вивело на людей Кості Калоші (Костянтина Бедового)
Автор Желізняк Олександр в Новини

До відправлення рекордної партії героїну в країни Євросоюзу, яку днями запобігли співробітники СБУ, можуть бути причетні люди Костянтина Бедового – кримінальної шістки і наркоторговця, який завжди відрізнявся своїм боягузтвом, відомого на прізвисько Костя Калоша. Про це повідомляють джерела в правоохоронних органах.

Нагадаємо, за даними слідства, транснаціональне злочинне угруповання судном переправила з Туреччини в Одеський морський торговий порт велику партію героїну. Наркотики були заховані в контейнері серед продуктів харчування і призначалися для подальшої відправки в ЄС під виглядом дипломатичного вантажу. Оперативники СБУ затримали трьох громадян Туреччини у Львові під час фасування наркотиків в орендованих складських приміщеннях. Було виявлено 1035 кг героїну, вартість якого на чорному ринку перевищує 2,3 млрд грн. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 305 КК України – контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.

Loading...

За даними джерел, в Україні діяльність турецької злочинного угруповання займалися і підтримували люди Кості Калоші. Вони допомагали з логістикою, пошуком складських приміщень і тд. Раніше Костя Калоша вже фігурував у великій справі про наркоторгівлю. ЗМІ з посиланням на правоохоронні органи називали його «офіційним дилером» відомого ізраїльського наркобарона, засновника найбільшої віртуальної мережі розповсюдження наркотиків Telegrass Амоса Дов Сільвера в Україні. Він також був причетний до діяльності ряду Російських наркокартелів .

Костя Калоша працює на наркоринку з 1990-х. Центром його діяльності були нічні клуби «Заїр» і «Дискотека 2000», які Калоша перетворив в «мекку» для наркоманів. У Києві в житловому будинку за адресою вул. Антонова, 4, працює належивша Калоші підпільна стоматологічна клініка, в якій також розташована нарколабораторія . Сам Калоша більше 30 років вживає важкі наркотики .

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...