Був час підготуватися: Степанов відреагував на критику українців заборони на продаж шкарпеток і батарейок

Був час підготуватися: Степанов відреагував на критику українців заборони на продаж шкарпеток і батарейок
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вважає, що українці необґрунтовано критикують відомство через заборону на продаж певних товарів (наприклад, лампочок або колготок). За його словами, про обмеження попереджали задовго до локдауна (8 січня), можна було підготуватися.

Loading...

Відповідну заяву він зробив в ході брифінгу.

“Постанова про введення жорсткого карантину була прийнята 9 грудня. Ми за місяць затвердили документ про те, що буде можливо в країні, а що ні. Детально розповіли, які товари будуть у вільному продажу і можна буде спокійно їх купувати”, – зазначив міністр.

“Вважаю, що до цих 16 днів, які ми відвели на цей карантин, можна було підготуватися. Точно можна було розрахувати, яка кількість нових шкарпеток або футболок потрібна людині на цей час”, – переконаний Степанов.

Міністр також додав, що навіть, якщо людина щось не встигла купити, завжди існують онлайн-замовлення і адресна доставка.

Раніше глава Держспоживслужби Києва Олег Рубан заявив, що під час локдауну в Україні, який триватиме з 8 по 24 січня включно, супермаркетам дозволили продавати будь-які товари, але тільки за однієї умови.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів , чому супермаркети не можуть продавати ряд непродовольчих товарів – зокрема, шкарпетки, колготки, батарейки та книги.

Джерело: Народна Правда