Чому коронавірус в Україні пішов на спад: лікар озвучив несподівану причину

Чому коронавірус в Україні пішов на спад: лікар озвучив несподівану причину
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Захворюваність на COVID-19 в Україні йде на спад по ряду причин: багато українців вже перехворіли, а ті, хто хворіє зараз, ігнорує тестування.

Таку думку у себе в Facebook висловив лікар Павло Сільковський.

Loading...

Він каже, що епідемія йде на спад тому, що багато людей вже перенесли хворобу. На думку Сільковського, кількість хворих в Україні значно перевищувала реальну статистику, яку озвучують в МОЗ:

“Реальна кількість тих, хто перехворів, схоже перевалило за 50% ще до нового року. Тому епідемія йде на спад природним чином”.

“Ті, які ще хворіють, вже менше панікують і часто успішно лікуються в домашніх умовах. На тестування махнули рукою і не витрачають ані часу, ані грошей. Тому статистика ще менше”, – додав Сільковський.

Стосовно  вакцинації,  лікар стверджує, що вакцина працює і може врятувати від зараження. На його думку, вона особливо потрібна тим, хто ще не хворів. І не варто вважати вакцинацію “чіпізацією”.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив , що локдаун в Україні триватиме до 24 січня і продовжувати його не планують. Однак в разі істотного зростання захворюваності COVID-19 можливо введуть додаткові заходи.

Міністерство охорони здоров’я України оновило списки країн «червоної» і «зеленої» зон.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...