Лікар прогнозує в Україні третю хвилю COVID-19

Лікар прогнозує в Україні третю хвилю COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Львівський доктор Тарас Жиравецький не виключає третьої хвилі COVID-19 восени 2021 року.

Loading...

На його думку, зараз в Україні друга хвиля захворюваності на коронавірусну інфекцію, яка триватиме до літа.

“А третя хвиля – якщо вона буде, якщо вакцини не допоможуть нам – прогнозується восени. Якщо прогнозувати щодо інфекцій, які були раніше, зокрема іспанського грипу – то вони проходили в три хвилі. Але тоді були проблеми з вакцинами. Якщо зараз вакцини впораються і зменшать кількість нових випадків, то ймовірно ми третю хвилю і не будемо мати”, – розповів лікар ” Україна 24 “.

За словами Жиравецького, зараз трохи знизилося навантаження на лікарні в Україні і, судячи з усього, в грудні ми пройшли пік другої хвилі інфекції.

Медик також уточнив, що локдаун в Україні не йде ні в яке порівняння з локдауном в Європі, адже там карантинні обмеження набагато суворіші, а їх порушення караються серйозними штрафами.

Раніше лікарі попередили, якщо замість двох необхідних доз поставити собі тільки одне щеплення від коронавірусу, гарного імунного захисту від SARS-CoV-2 не буде.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив раніше, що вакцинація українців буде безкоштовною, на це розраховують в Міністерстві охорони здоров’я України. Однак з часом не виключено, що деякі громадяни зможуть купити препарат.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...