Локдаун в Україні: третина населення заявила про втрату доходів – інфографіка

Локдаун в Україні: третина населення заявила про втрату доходів – інфографіка
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

Введення локдауну в січні 2021 року в Україні призведе до значної втрати доходів, як мінімум, для 32% жителів Києва. А кожен п’ятий українець вважає локдаун – обмеженням волі.

Loading...

У той же час, 23% жителя столиці України називали локдаун звичайним життям, а для кожного десятого (9%) – це відпочинок.

Про це свідчать результати соціологічного опитування компанії Research & Branding Group.

У той же час для 6% киян локдаун є не втратою роботи, не відпочинком, а важкою працею.

Думки киян щодо січневого локдауну розділилися навпіл: 42% жителів столиці таке рішення Кабміну підтримали і стільки ж (42%) – не підтримали. Ще 16% киян – не визначились.

Нагадаємо, Кабмін ввів нові обмеження в зв’язку з гострою респіраторною інфекцією SARS-CoV-2. У зв’язку з чим нові карантинні заходи почали працювати в період з 8 до 24 січня 2021 року.

Як ми вже розповідали раніше, локдаун в Україні триватиме до 24 січня і продовжувати його не планують. Однак в разі істотного зростання захворюваності на COVID-19 можливо введуть додаткові заходи.

Тим часом, Міністерство охорони здоров’я України оновило списки країн «червоної» і «зеленої» зон. У «червоній» зоні знаходяться 78 країн. Повертаючись з них, потрібно пройти самоізоляцію або здати тест на COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...