Ляшко повідомив, коли українці зможуть купити вакцину від коронавірусу

Ляшко повідомив, коли українці зможуть купити вакцину від коронавірусу
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Вакцинація українців буде безкоштовною, на це розраховують в Міністерстві охорони здоров’я України. Однак з часом не виключено, що деякі громадяни зможуть купити препарат.

Про це в ефірі Еспресо.TV повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Loading...

“Ми не виключаємо, що, можливо, з’явиться великий обсяг вакцини, який дозволить комусь із групи п’ятого етапу, тобто українцям 18-59 років, купити цю вакцину за гроші”, – сказав головний санлікар і уточнив, що це можна буде зробити не раніше, ніж у другому півріччі 2021 року.

За його словами, зараз все обсяги викуплені державою.

Ляшко також додав, що влада поки навіть не розглядає питання платного вакцинації: “Пріоритет – виключно на забезпечення кампанії безкоштовною, добровільною імунопрофілактики для населення за нашими п’яти етапах”.

Як повідомлялося раніше, британські вчені провели масштабне дослідження і прийшли до висновку, що синдром серцевої недостатності вдвічі підвищує ризик смерті від COVID-19.

У США після вакцинації від коронавірусу препаратом американської фармацевтичної компанії Pfizer помер лікар. Після вакцинації у чоловіка діагностували хворобу Верльгофа (брак тромбоцитів). Його вдова говорить, що загиблий був здоровий і не мав жодних хронічних захворювань.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...