На сайті Зеленського з'явилася петиція про заборону підвищення тарифів: текст

На сайті Зеленського з'явилася петиція про заборону підвищення тарифів: текст
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

На сайті президента України з’явилася петиція із закликом заборонити підвищення тарифів на електроенергію, яке раніше схвалив уряд. Її підписали вже понад 11 тисяч осіб.

Loading...

Петицію зареєстрували 30 грудня і, станом на 11 січня, її вже підписало понад 11 тисяч осіб.

“Заборонити підвищення вартості електроенергії для населення, виконувати пільгове нарахування оплати пенсіонерам і людям з сімей, дохід яких після сплати податків не перевищує 5 тисяч гривень на людину, встановити диференційовану оплату, припинити геноцид нації”, – йдеться в петиції.

Як стверджує автор петиції Алена Головата, рішення Кабміну на чолі з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, яке ініціював і. о. міністра енергетики Юрій Вітренко 28 грудня 2020 року щодо підвищення вартості електроенергії “є абсолютно неконституційним і являє собою прихований геноцид українців, дохід яких часто обмежується сумою в 4-6 тисяч гривень на сім’ю після сплати податків”.

Автор петиції вважає, що Кабмін повинен не піднімати тарифи, а повинен встановити диференційовану ціну на електроенергію, що залежить від обсягу її споживання і чистого доходу на одного члена сім’ї.

“Ви обіцяли, що знизите вартість енергоносіїв в 2 рази. Де ця обіцянка? Підвищили в 2 рази”, – написала Головата в петиції.

Збір підписів триватиме протягом 90 днів.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні за 2020 рік ціни на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива зросли в середньому на 13,6%. Найбільше серед комунальних тарифів подорожчав газ – на 56,3%.

Тим часом, у Верховній Раді оголосили про початок роботи над планом антикризових заходів для вирішення проблем через підвищення тарифів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...