Вчені розповіли, для кого коронавірус смертельно небезпечний

Вчені розповіли, для кого коронавірус смертельно небезпечний
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Британські вчені провели масштабне дослідження і дійшли висновку, що синдром серцевої недостатності вдвічі підвищує ризик смерті від COVID-19 .

Про це йдеться в матеріалі ESC Heart Failure.

Loading...

За словами кардіолога Амардіпа Дастідара, люди із серцевою недостатністю повинні перебувати у високій групі ризику в будь-якому віці. Їм слід особливо ретельно дотримуватися карантину.

У дослідженні взяли участь 283 пацієнтів, які надійшли в лікарню в Північному Брістолі – у двох третин з них була хронічна форма серцевої недостатності. У цих пацієнтів спостерігалася висока смертність. Лікар вважає, що це безпосередньо може вказувати на взаємодію або схильність до гірших наслідків для пацієнтів з гострою серцевою недостатністю.

Як повідомлялося раніше, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш повторно захворів на COVID-19.

У США після вакцинації від коронавірусу препаратом американської фармацевтичної компанії Pfizer помер лікар. Після вакцинації у чоловіка діагностували хворобу Верльгофа (брак тромбоцитів). Його вдова говорить, що загиблий був здоровий і не мав жодних хронічних захворювань.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...