Розробник української вакцини від COVID зробив щеплення в США препаратом Moderna

Розробник української вакцини від COVID зробив щеплення в США препаратом Moderna
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Розробник української вакцини від коронавірусу, президент фармацевтичної компанії DiaPrep System Inс Михайло Фаворов зробив щеплення препаратом від Moderna. Вакцинацію він пройшов в США.

Loading...

Власним досвідом він поділився в Facebook.

За його словами, щеплення робиться, не виходячи з машини. У США процедура налагоджена за принципом майданчика сортування поранених, уколи ставлять медсестри, потоки машин регулюють військові. Після щеплення потрібно посидіти в машині 15 хвилин, якщо нічого не сталося (алергічна реакція), їдеш.

“Сьогодні вранці прищепився Модерною. Дочка (in low) записала мене на щеплення, що мені було не під силу тому, що всі телефони зайняті, а сайти падали вже в четвер, від перевантаження. Але Олені це вдалося!
Щеплення робиться не виходячи з машини. Величезна порожня парковка обладнана під три колони автомобілів. Є три пункти зупинки для 1. перевірки даних, 2. відповідей на питання і підписання згоди і власне 3. щеплення. Мати копію Е-мейла на телефоні про записи і водійські права, обов’язково. Уколи роблять дівчинки медсестри, регулюють потоки, солдати. Все побудовано за принципом майданчика сортування поранених! Після щеплення сидиш в машині 15 хвилин, якщо нічого не сталося, їдеш, до наступного візиту через 28 днів. Мій час був 9:05 (початок о 9:00) моя реєстрація в Де Калбі, район Атланти, №97. За 30 хвилин через систему вакцинації пройшло 100 чоловік!”, – йдеться в його повідомленні.

Розробник української вакцини від COVID зробив щеплення в США препаратом Moderna

Нагадаємо, Індонезія заявила, що ефективність китайської вакцини від коронавірусу Sinovac становить 65%.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба виступає проти використання в Україні російської вакцини від коронавірусу “Спутник V” , навіть якщо її ефективність буде повністю доведена.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...