Степанов розповів, чому в локдаун можна купити алкоголь, а не дитячі речі

Степанов розповів, чому в локдаун можна купити алкоголь, а не дитячі речі
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

Стало відомо, чому під час локдауну в Україні з 8 по 24 січня влада заборонила купувати дитячі речі, однак дозволили купувати алкоголь.

Loading...

Детальне пояснення дав міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає Новое время.

“Алкоголь належить до харчових продуктів. За всіма кодами він проходить як продукти харчування. Тому відокремлювати, які продукти харчування можливо або неможливо придбати, ніхто не збирався”, – стверджує міністр.

За його словами, карантинні обмеження вводяться з однією метою: щоб зменшити кількість контактів між людьми.

“Якщо людина контактує мало, то, відповідно, відразу зменшується ризик його інфікування. Якщо ми говоримо, що у нас продаються в магазинах виключно продукти харчування, а також те, що нам необхідно щодня може бути – засоби гігієни, побутова хімія або медичні вироби і лікарські засоби, то ми говоримо виключно про цю номенклатуру, про цю групу товару”, – підкреслив чиновник.

Він пояснив, що людина приходить в магазин виключно за цими товарами. Якщо йому знадобиться акварель для малювання, то її можна замовити через інтернет або потрібно було подбати про її покупку заздалегідь, до 8 січня.

Як ми вже розповідали раніше, карантинні обмеження в Україні виявилися одними з найм’якішими серед європейських країн. Найжорсткіший карантин в Італії.

Тим часом, під час локдауну в Україні, який триватиме з 8 по 24 січня включно, супермаркетам дозволили продавати будь-які товари за однієї умови.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...