У Перу Білла Гейтса, Сороса і Рокфеллерів назвали винуватцями пандемії COVID-19

У Перу Білла Гейтса, Сороса і Рокфеллерів назвали винуватцями пандемії COVID-19
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Засновника Microsoft Білла Гейтса, американського мільярдера Джорджа Сороса і сім’ю Рокфеллерів звинуватили в навмисному створенні світової пандемії коронавірусу. Таке рішення виніс апеляційний суд провінцій Чінча і Піско в Перу.

Про це з посиланням на місцеві видання Pasión por el Derecho і Perú 21 повідомляє “Страна”.

Loading...

Цікаво, що спочатку в суді розглядали апеляцію на продовження тюремного ув’язнення для чоловіка, який звинувачувався в згвалтуванні. Пояснюючи свою мотивацію відмови оскаржити рішення попередньої інстанції, судді Тіто Гальєгос, Луїс Легія і Тоні Чангарай заявили, що кримінальний процес був зупинений через пандемію коронавірусу. А пандемія, за судовим вердиктом, “створена злочинними елітами, які керують світом”.

“Жоден уряд світу, ані фізичні та юридичні особи, ані захист відповідача не можуть стверджувати, що ця пандемія є передбачуваною, крім як її творці з числа [авторів] нового світового порядку, таких як Білл Гейтс, Сорос, Рокфеллер і т.д ., які управляли нею і продовжують керувати нею в умовах граничної секретності”, – йдеться в рішенні суду.

Державне відомство, яке контролює судову владу в Перу вже почало розслідування відносно суддів, які висунули конспірологічну теорію в своєму вердикті.

Раніше Білл Гейтс прогнозував людству страшнішу проблему, ніж COVID-19. Американський мільярдер і засновник Microsoft говорив, що вже в найближчі десятиліття Земля зіткнеться з катастрофічними бідами, викликаними зміною клімату.

Білл Гейтс відповів прихильникам теорії про його причетність до пандемії COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...