Всього 50%: в Бразилії озвучили ефективність вакцини Sinovac

Всього 50%: в Бразилії озвучили ефективність вакцини Sinovac
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини

Загальна ефективність вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac, яку хоче закупити Україна виявилася близько 50,4%. Про це заявили в Бразильському Інституті Бутантан.

Loading...

Подробиці оприлюднило бразильське видання Folha de S. Paulo.

Нові дані про ефективність вакцини Sinovac від бразильського інституту включають добровольців, які хворіли в дуже легкій формі, тобто не мали симптомів і не потребували медичної допомоги.

А випробування тільки на легких, помірних і важких формах COVID-19 показали ефективність 78 відсотків. Дані щодо ефективності вакцини від коронавірусу вже передали національному регулятору, який повинен вирішити, чи реєструвати її в Бразилії.

Китайську вакцину Sinovac в Бразилії тестували на 13 060 добровольцях. Всі добровольці – медики старше 18 років.

Нагадаємо, вакцину Sinovac вже замовила Україна. Але Степанов заявив, що закупівля вакцини Sinovac відбудеться тільки в разі, якщо її ефективність буде мінімум 70%.

Як ми вже розповідали раніше, розробник української вакцини від коронавірусу, президент фармацевтичної компанії DiaPrep System Inс Михайло Фаворов зробив щеплення препаратом від Moderna. Вакцинацію він пройшов в США.

А вакцина від COVID-19 компанії AstraZeneca і Оксфордського університету стала лідером за кількістю замовлень в світі з показником в майже 3 млрд доз.

Джерело: Народна Правда
загрузка...