Бізнес в Україні почнуть штрафувати за відсутність масок у відвідувачів

Бізнес в Україні почнуть штрафувати за відсутність масок у відвідувачів
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

В Україні з 14 січня штрафуватимуть власників бізнесу за відсутність масок у відвідувачів – набув чинності відповідний закон.

Документ опублікований у виданні “Голос України”.

Loading...

Відповідно до закону, для власників бізнесу штрафи становитимуть від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 3 400 – 5 100 гривень.

Штрафи бізнесменам загрожують у разі:

  • пропуску, допуску особи в громадські будівлі, споруди, громадський транспорт під час дії карантину без одягнутих засобів індивідуального захисту, в тому числі респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, в тому числі виготовлених самостійно,
  • невжиття заходів щодо перебування людини в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті без такого засобу індивідуального захисту,
  • обслуговування клієнтів без таких засобів захисту в період карантину.

Чи потрібно носити маску, якщо перехворів на COVID-19: лікарі дали однозначну відповідь

Глава Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан раніше заявив , що локдаун в Україні потрібно було оголошувати на три, а не на два тижні – саме таке обмеження дало б позитивні результати в боротьбі з COVID-19.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов раніше повідомив, що Україна, укладаючи договір про постачання китайської вакцини від коронавірусу компанії Sinovac, заклала вимогу до її ефективності на рівні не менше 70%. При цьому, якщо ефективність буде меншою, компанія-виробник компенсує витрачені на закупівлю кошти.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...