Карантин в Україні заплановано до 2023 року: джерело в Кабміні

Карантин в Україні заплановано до 2023 року: джерело в Кабміні
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

Карантинні обмеження в Україні будуть зберігатися протягом всього 2021 року, навіть після завершення локдауну, який введено на термін з 8 по 24 січня.

Так, в Кабміні розповіли, що в цілому обмежувальні заходи можуть зберігатися в Україні аж до кінця 2023 року передає Обозреватель.

Loading...

Як вважають медики, до цього часу поширення COVID-19 має призупиниться, тому що перехворіє більшість жителів планети.

“Після 24 січня відкриється бізнес, але обмеження, будуть тривати весь цей рік. А взагалі в наших розрахунках карантин запланований до 2023 року”, – уточнило джерело.

Раніше, глава МОЗ Максим Степанов заявив, що після 24 січня країна повернеться до адаптивного карантину. Так, продовжувати нинішні жорсткі обмеження “немає планів”, оскільки таке рішення “повинно бути логічним і відповідати законам епідеміології”.

Міністр також запевнив, що чинний локдаун, який буде тривати до 24 січня, не скасують.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні з 14 січня почнуть штрафувати власників бізнесу за відсутність масок у відвідувачів – набув чинності відповідний закон.

А експерти вважають, що локдаун в Україні потрібно було оголошувати на три, а не на два тижні – саме таке обмеження дало б позитивні результати в боротьбі з COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...