Пенс відмовився усувати Трампа за допомогою 25-й поправки

Пенс відмовився усувати Трампа за допомогою 25-й поправки
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Віце-президент США Майк Пенс відмовився скористатися 25-ю поправкою до Конституції і відстороняти від посади чинного президента Дональда Трампа.

Про це повідомляє CNBC .

Loading...

У листі Пенса, адресованому спікерові палати представників Ненсі Пелосі йдеться:

“Зараз, коли від терміну президента залишається всього вісім днів, ви і партія демократів вимагаєте, щоб я і кабінет міністрів задіяли 25-ту поправку. Я не вважаю, що подібні дії відповідають інтересам нашої країни або відповідають нашій конституції”.

Пенс вважає, що поправка не є засобом покарання і узурпації, а її застосування так само “створило б жахливий прецедент”. Він також закликав Конгрес уникати дій, які здатні ще більше розділити суспільство і привести до зростання напруженості:

“Давайте працювати разом, щоб знизити напругу і об’єднати нашу країну під час підготовки до інавгурації обраного президента Джо Байдена”.

Відзначимо, 25-а поправка до Конституції передбачає автоматичну передачу влади віце-президенту, якщо він і велика частина президентської адміністрації заявлять про недієздатність чинного глави держави.

Напередодні палата представників конгресу США опублікувала проект резолюції про імпічмент чинного президента Дональда Трампа – його звинуватили в підбурюванні до повстання. Як стверджують конгресмени, Трамп причетний до безладів, які призвели до штурму Капітолію у Вашингтоні 6 січня.

Син чинного президента США Дональд Трамп-молодший заявив , що соціальна мережа Twitter «наступає» на свободу слова в Штатах.

Джерело: Народна Правда