Трамп готує нові санкції проти “Північного потоку-2”

Трамп готує нові санкції проти “Північного потоку-2″
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Чинний президент США Дональд Трамп готує останній санкцій пакет проти газопроводу “Північний потік-2 ” – Державний департамент вже попередив європейські компанії, які причетні до будівництва газопроводу, про відповідний ризик.

Loading...

Про це повідомляє Reuters з посиланням на свої джерела.

Анонімне джерело агентства в уряді США стверджує, що до четверга / п’ятниці Держдеп опублікує звіт про компанії, які, на його думку, допомагають трубопроводу від Росії до Німеччини. У документі можуть фігурувати компанії, які займаються страхуванням, прокладкою підводного трубопроводу і перевіркою проекту.

Наприклад, що під санкції може потрапити Страхова група Zurich Insurance Group.

Також джерела агентства вказують, що останні місяці європейські компанії отримували запити від Держдепу щодо своєї ролі в будівництві труби.

Раніше повідомлялося про те, що політика нового президента США Джо Байдена щодо газопроводу «Північний потік-2» (Nord Stream 2) може бути більш рішучою, ніж його попередника Дональда Трампа. Одночасно з цим Росія спробує захистити свої позиції – захиститися від санкцій, прикрившись німецьким кліматичних фондом.

А в статті Bild говорилося, що п ріход до влади в США демократа Джо Байдена «поховає» скандальний газопровід «Північний потік-2» – Штати мають намір ввести санкції проти страхових і сертифікаційних компаній, які забезпечують роботу російських судів на прокладання газопроводу.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...