В окупованому Донецьку починається вакцинація від COVID “Cпутником V”

В окупованому Донецьку починається вакцинація від COVID “Cпутником V”
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

В окупованому Донецьку вже незабаром починається масова вакцинація від COVID-19. Працівникам бюджетної сфери пропонують подати заяву на щеплення російською вакциною “Cпутник V”.

Loading...

Про це повідомляють “Новости Донбасса” з посиланням на свідоцтва декількох місцевих жителів, які працюють в сферах освіти і охорони здоров’я.

Надходження першої партії вакцини “влади ДНР” очікують в кінці січня. Спочатку препаратом будуть прищеплювати працівників охорони здоров’я, освіти, юстиції, співробітників соціальних служб, а також силовиків.

Вакцинація буде добровільною і безкоштовною. Якщо людина вирішила зробити щеплення, то їй потрібно тільки написати відповідну заяву.

Однак, в одній з лікарень Донецька керівництво вже попередило: перед вакцинацією потрібно здати тест на коронавірус, який коштує 3500 рублів (приблизно 1300 гривень).

Як ми вже розповідали раніше, вакцина від коронавірусної інфекції CoronaVac китайської компанії Sinovac, отримала дозвіл на екстрене застосування в Туреччині. Цю ж вакцину планують завезти в Україну.

Тим часом, представники ВООЗ попередили про появу все нових штамів COVID-19 на тлі високого темпу поширення хвороби.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...