В Україні підняли зарплати чиновникам – документ

В Україні підняли зарплати чиновникам – документ
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Кабінет міністрів затвердив новий мінімальний розмір посадового окладу в 2021 році в державних органах, за рахунок якого зарплати чиновників зростуть.

Loading...

Відповідне рішення прийнято на засіданні Кабміну. Тепер, мінімальний оклад становитиме 4540 гривень.

У документі зазначено, що мінімальний розмір посадового окладу не може бути менше двох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Так як з 1 січня 2021 року становить 2270 гривень, фахівець державного органу буде отримувати не менше ніж 4540 гривень на місяць.

Також була затверджена Схема посадових окладів на посадах державної служби з урахуванням категорій, підкатегорій і рівнів державних органів в 2020 році.

Оклад керівників апарату Верховної ради, Секретаріату Кабінету міністрів, Офісу президента, апарату Ради національної безпеки і оборони України, Центральної виборчої комісії, Рахункової палати, Конституційного суду, Офісу генерального прокурора, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення встановлений на рівні 37800 гривень.

А керівники міністерств, центральних органів виконавчої влади зі спеціальним статусом отримуватимуть 33600 гривень.

Як ми вже розповідали раніше, реальна мінімальна зарплата в Україні в 2020 році збільшилася на 27%, і наша країна опинилася на першому місце в рейтингу з країн із встановленим урядом мінімумом заробітної плати (всього таких країн 56).

Також нагадаємо, зарплати в Україні істотно відрізняються в залежності від регіону. Так, найвищі виплати отримують жителі Києва, де середньою зарплатою вважається 17 582 гривень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...