Вакцину Sinovac хочуть зареєструвати в Україні до 5 лютого

Вакцину Sinovac хочуть зареєструвати в Україні до 5 лютого
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини

Вакцину від COVID-19 китайської компанії Sinovac хочуть зареєструвати в Україні до 5 лютого. Фармакологічна компанія “Лекхім” вже отримала відповідне підтвердження від Міністерства охорони здоров’я України.

Loading...

Подробиці розповів глава наглядової ради групи “Лекхім” Валерій Печаєв.

Фармкомпанія готується подати документи на реєстрацію вакцини в Україні після її схвалення в Бразилії.

“Компанія отримала підтвердження від Міністерства охорони здоров’я, що за умови реєстрації вакцини в Бразилії Україна зареєструє вакцину. Вони повинні зареєструвати вакцину до 25 січня. Як тільки пройде реєстрація в Бразилії, ми подамо документи в Державний експертний центр. Думаю, ми зареєструємо вакцину до 1-5 лютого”, – сказав він.

Нагадаємо, на сьогоднішній день з компанією Sinovac домовилися про 5 млн доз вакцини для продажу в Україні, з них понад 1,9 млн планує придбати МОЗ.

Як ми вже розповідали раніше, представники Всесвітньої організації охорони здоров’я попередили про появу все нових штамів коронавірусної інфекції COVID-19 на тлі високого темпу поширення хвороби.

Також, експерти вважають, що локдаун в Україні потрібно було оголошувати на три, а не на два тижні – саме таке обмеження дало б позитивні результати в боротьбі з COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...