Депутати хочуть заборонити музику в громадському транспорті

Депутати хочуть заборонити музику в громадському транспорті
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

У Верховній Раді хочуть заборонити “акустичне насильство” в салонах громадського транспорту.

Loading...

Подробиці розповів депутат від “Євросолідарності” Володимир В’ятрович, передає “Україна 24”. Так, відповідний законопроект вже розробляється в парламенті.

“Цей закон простий, але дуже необхідний і очевидний. Його мета – обмежити можливість “акустичного насильства” над пасажирами. Пасажир не повинен розділяти якісь уподобання водія, музичні або кінематографічні. Кожен бажаючий може слухати що хоче в громадському транспорті, маючи навушники, це нормальна світова і європейська практика”, – стверджує політик.

Також В’ятрович зазначив, що на сьогоднішній день, досить проблемно “карати” за подібні порушення.

“На жаль, щоб до цього прийти в Україні, потрібно прийняти окремий закон, було багато скандалів, пов’язаних з тим, що пасажирів навіть висаджували, я теж був учасником таких гарячих суперечок. Сподіваюся, після прийняття закону такого не буде. Якщо говорити про відповідальність – вона буде лежати на перевізниках, яких можуть позбавити ліцензії. Є всі підстави для того, щоб парламент спокійно прийняв цей закон”, – резюмував депутат.

Як ми вже розповідали раніше, локдаун в Україні повинен завершитися 24 січня і відразу після цього багато перевізників можуть підвищити ціни на проїзд в маршрутках і автобусах.

Тим часом, у Кривому Розі місцеві жителі будуть безкоштовно їздити в громадському транспорті.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...