Карантин в Україні можуть пом’якшити: Степанов назвав умови

Карантин в Україні можуть пом’якшити: Степанов назвав умови
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Новини

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, за яких умов в Україні пом’якшать карантин.

Loading...

В ефірі телеканалу “Україна 24” він повідомив, що після локдауна країна повернеться до того режиму, який діяв до 8 січня:

“Ми перейдемо відразу до того режиму обмежень, який діяв до 8 січня, до загальнонаціональних карантинних обмежень, а потім запропонуємо перейти до адаптивного карантину, якщо це дозволятимуть цифри. Карантинні обмеження можуть посилити в регіонах, де епідситуація більш критична, де великі цифри як за кількістю заражених, так і за кількістю госпіталізацій”.

Пом’якшувати карантин, за його словами, будуть по регіонах, а не відразу по всій країні, адже статистика захворюваності по областях дуже різна.

Член Американської академії мікробіології Антоніо Кассон повідомив, що відстрочка прийому другої дози вакцини від коронавірусу підвищує ризик захворіти COVID-19, адже ефективність препарату в такому випадку швидко падає.

Також повідомлялося, що на південному сході Кенії вчені виявили 16 нових штамів коронавірусу SARS-CoV-2 – вони мають унікальний характер, в інших частинах світу їх не було.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...