Ляшко анонсував перевірку дотримання локдауну в Буковелі

Ляшко анонсував перевірку дотримання локдауну в Буковелі
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

На гірськолижних курортах Івано-Франківської області почнуться масові перевірки місцевого бізнесу на предмет дотримання карантинних обмежень введених з 8 по 24 січня. Участь у перевірці дотримання локдауну буде приймати Національна поліція.

Loading...

Таку заяву зробив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко на своїй сторінці в Facebook.

Він розповів, що в останні дні отримує безліч повідомлень про роботу в період карантину ресторанів, барів та розважальних закладів на гірськолижних курортах і в Львівській області.

“Бізнес повинен бути свідомим! Як повідомили колеги з Івано-Франківської області, вже завтра відбудуться перевірки закладів громадського харчування на гірськолижних курортах області із залученням Нацполіції. Якщо ми звертаємося до людей з проханням дотримуватися протиепідемічних заходів і вони дотримуються їх, то чому тоді деякі представники бізнесу дозволяють собі порушувати ці правила? Бажання воювати з системою не повинно превалювати над збереженням життя і здоров’я українців”, – пише чиновник.

За підсумками селекторної наради з Мінекономіки і Держспоживслужбою, була досягнута домовленість про зустріч керівників національного рівня для узгодження спільних дій щодо контролю за дотриманням вимог нового санітарного регламенту в школах і при наданні медичної практики.

Ляшко анонсував перевірку дотримання локдауну в Буковелі

Як ми вже розповідали раніше, в Україні з 14 січня почали штрафувати власників бізнесу за відсутність масок у відвідувачів – набув чинності відповідний закон.

Також стало відомо, що карантинні обмеження в Україні будуть зберігатися протягом всього 2021 року, навіть після завершення локдауну, який введений на строк з 8 по 24 січня.

Джерело: Народна Правда