Підкуплений Україною і Китаєм: республіканці хочуть оголосити імпічмент Байдену відразу після інавгурації

Підкуплений Україною і Китаєм: республіканці хочуть оголосити імпічмент Байдену відразу після інавгурації
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Обраному президентові США від Демократичної партії Джо Байдену можуть оголосити імпічмент вже наступного дня після інавгурації, 21 січня.

Про це в інтерв’ю телеканалу Newsmax заявила новообраний член Палати представників Марджорі Тейлор Грін (Республіканська партія).

Loading...

“Я хотіла б зробити заяву від імені американського народу, ми повинні переконатися в тому, що наші лідери є відповідальними, у нас не може бути президента Сполучених Штатів, який готовий зловживати своїми повноваженнями і може бути легко підкуплений іноземними урядами, китайськими енергетичними компаніями, українськими енергетичними компаніями”, – заявила вона.

За її словами, вона внесе на розгляд законодавчого органу проект резолюції про імпічмент Байдену.

Як повідомлялося раніше, палата представників американського Конгресу проголосувала за імпічмент президенту США Дональда Трампа. Правда тепер відсторонення Дональда Трампа повинен розглянути Сенат, який до 19 січня на канікулах, а повноваження чинного президента США закінчуються 20 січня.

Напередодні віце-президент США Майк Пенс відмовився скористатися 25-ю поправкою до Конституції і відстороняти від посади чинного президента Дональда Трампа.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...