Рано робити висновки: у Раді розповіли про ефективність локдауну

Рано робити висновки: у Раді розповіли про ефективність локдауну
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Ефективність введеного з 8 січня в Україні локдауну ще неможливо оцінити. Після закінчення жорсткого карантину для для його оцінки необхідно буде врахувати два фактори: госпіталізації і важкі випадки, а не тільки кількість хворих за добу.

Loading...

Таку думку озвучив глава комітету ВР з питань здоров’я нації Михайло Радуцький, передає Сегодня.

“Поки рано робити висновки, за даними Міністерства охорони здоров’я, країна вийшла на плато – останні тижні кількість нових хворих менша ніж кількість тих, хто одужав. Це вже можна вважати позитивним досягненням”, – упевнений політик.

У той же час, Радуцький підкреслив, що ситуація з важкими хворими на жаль не стала кращою.

“Кількість госпіталізацій і важких випадків не скорочується і тримається приблизно на одному рівні. Уже кілька місяців щодоби 1500-2000 українців доставляють в лікарні. Саме ці два фактори потрібно враховувати, оцінюючи необхідність в посилених карантинних обмежень”, – сказав він.

Нагадаємо, в Україні за попередню добу виявили 7925 нових випадків коронавірусу COVID-19.

Як ми вже розповідали раніше, на гірськолижних курортах Івано-Франківської області почнуться масові перевірки місцевого бізнесу на предмет дотримання карантинних обмежень введених з 8 по 24 січня.

А вчені з’ясували, що люди з антитілами до коронавірусної інфекції COVID-19, все ще можуть поширювати вірус і заражати інших людей.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...