Степанов пояснив, чому Україна закупила саме китайську вакцину від Sinovac

Степанов пояснив, чому Україна закупила саме китайську вакцину від Sinovac
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, чому Україна закупила китайську вакцину проти коронавірусу від компанії Sinovac, хоча напередодні в Бразильському Інституті Бутантан заявили, що загальна ефективність цієї вакцини виявилася близько 50,4%.

В ході брифінгу Степанов підкреслив, що Україна веде переговори з усіма світовими виробниками вакцин проти коронавірусу, які знаходяться на кінцевому етапі клінічних випробувань, просто перший контракт вдалося укласти саме з китайською компанією Sinovac.

Loading...

“Україна як почала вести переговори в травні 2020 року з усіма провідними компаніями, які були в той час в кінці другої або початку третьої стадії клінічних випробувань, так і веде. Це виробники, які зараз реєструють свої вакцини і почали їх використання”, – сказав Степанов.

“Серед них була і китайська Sinovac. З нею ми почали переговори в травні, але активна фаза почалася в вересні. Саме з компанією Sinovac ми уклали перший контракт на поставку вакцини”, – додав він.

Нагадаємо, раніше Максим Степанов заявляв , що Україна, укладаючи договір про постачання китайської вакцини від коронавірусу компанії Sinovac, заклала вимогу до її ефективності на рівні не менше 70%. При цьому, якщо ефективність буде меншою, компанія-виробник компенсує витрачені на закупівлю кошти.

Вакцина від коронавірусної інфекції CoronaVac китайської компанії Sinovac, отримала дозвіл на екстрене застосування в Туреччині.

Також повідомлялося, що вакцину від компанії Sinovac мають намір зареєструвати в Україні до 5 лютого. Фармакологічна компанія «Лекхім» вже отримала відповідне підтвердження від Міністерства охорони здоров’я України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...