У “Нафтогазі” заявили про готовність продавати українцям газ за ціною 6,99 грн

У “Нафтогазі” заявили про готовність продавати українцям газ за ціною 6,99 грн
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

“Нафтогаз України” готовий в рамках тарифного плану «Місячний» забезпечити природним газом побутових споживачів за регульованою ціною – 6,99 грн за куб. м до завершення карантину або опалювального сезону.

Про це повідомляє Департамент по інтегрованим комунікацій НАК “Нафтогаз України”.

Там також відзначили, що для клієнтів, які оформили тарифний план «Річний», вартість газу не зміниться і складе 4,73 грн, 5,24 грн і 6,45 грн за куб. м, згідно з умовами договорів.

“Нафтогаз України”, як постачальник «останньої надії», готовий прийняти всіх побутових споживачів, постачальник яких не зможе або відмовиться поставляти газ за регульованою ціною … Розуміємо, що запровадженням регульованих цін на газ уряд зробив вимушений крок, викликаний потужною протидією приватних постачальників розвитку ринку газу та переходу споживачів до нових постачальників газу. Щодня ми отримуємо скарги від споживачів, які не можуть знайти свій ЕІС-код, яким погрожують нарахувати вигадані борги за “температурні” коефіцієнти чи відрізати газ нібито за неправильно оформлені документи”, – йдеться в повідомленні Департаменту.

Як повідомлялося раніше, жителі України, які використовують електроенергію для опалення, отримають додаткову субсидію.

Державна служба статистики України оприлюднила дані про споживчі ціни на товари і послуги в грудні 2020 року в порівнянні з груднем 2010 року. Наприклад, комуналка в країні подорожчала більше ніж в 6 разів.

Джерело: Народна Правда