У Польщі починають видачу “COVID-паспортів”: як вони виглядають

У Польщі починають видачу “COVID-паспортів”: як вони виглядають
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У Польщі видаватимуть так звані COVID-паспорта – спеціальний документ у вигляді QR-коду людям, які вакцинувалися проти коронавірусу.

Loading...

Як повідомляє Euractiv з посиланням на заступника міністра охорони здоров’я Польщі Анну Голавську, пропозиція вже включили в національну програму імунізації країни.

QR-код людина отримає після отримання другої дози препарату.

Голавська також розповіла, що QR-код можна буде скачати з особистого кабінету на сайті уряду або облікового запису системи охорони здоров’я. Також даний код можна буде роздрукувати:

“Код буде так званим паспортом вакцинованої особи, який буде підтверджувати, що людина була щеплена і може використовувати права, на які мають право вакциновані люди”.

Наприклад, ті, хто пройшов вакцинацію, зможуть користуватися послугами охорони здоров’я без додаткового тестування, їм також не доведеться йти на самоізоляцію після контакту із зараженим коронавірусом людиною.

Як повідомлялося раніше, в недалекому майбутньому уряди та авіакомпанії можуть почати вимагати від мандрівників пройти імунізацію і довести це за допомогою нової форми цифрової документації (паспортом вакцини)

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомляв , що в Україні поки тільки розглядають питання введення COVID-паспортів.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...