У Німеччині 10 людей померли після щеплення вакциною Pfizer/BioNTech

У Німеччині 10 людей померли після щеплення вакциною Pfizer/BioNTech
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У Німеччині після вакцинації препаратом Pfizer/BioNTech померли 10 осіб.

Loading...

Як пише РІА Новини, про це повідомила глава університетського відділу безпеки ліків і препаратів Брігітте Келлер-Станіславські.

За її словами, мова йде про дуже важких пацієнтів з численними захворюваннями, які перебували на паліативному лікуванні (лікарі тільки полегшують біль невиліковно хворих).

“Я вже сказала, що ми вивчаємо ці випадки. На підставі даних, які є на сьогодні, ми виходимо з того, що вони померли від основних захворювань з тимчасовим збігом з вакцинацією”, – додала вона.

Вона також додала, що дані про летальні випадки відповідають очікуваному рівню смертності в цій віковій категорії в рамках кампанії по вакцинації. Відомо, що померлим було 79-93 років, вони мали серйозні захворювання. Щеплення їм зробили, оскільки вони знаходилися в групі ризику по COVID-19.

Одночасно з цим Інститут Пауля Еріха має інформацію, що у 6 чоловік трапився анафілактичний шок на вакцину.

Келлер-Станіславські каже, що все вже відомо про 325 випадки побічних ефектів, імовірно, пов’язаних зі щепленням, з них 51 тяжкі.

Нагадаємо, в Норвегії після щеплення вакциною від коронавируса Pfizer померло вже 23 людини .

Як повідомлялося раніше, вакцина від коронавируса Pfizer / BioNTech ефективна і проти нового штаму коронавируса, який виявили у Великобританії (VOC-202012/01) і Південній Африці (501Y.V2).

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...