Тікав зі страху і замикався в туалеті. Правда про «кримінальну» юність Кості Калоші (Костянтина Бедового). Частина 1

Тікав зі страху і замикався в туалеті. Правда про «кримінальну» юність Кості Калоші (Костянтина Бедового). Частина 1
Автор Желізняк Олександр в Новини

Відомий в близьких кримінальних колах Києва Костя Калоша (Костянтин Бедовий), як і всякий безнадійний невдаха, любить прикрасити і потішити власне ЧСВ. Він називає себе кримінальним авторитетом і паханом, який в 90-ті нібито тримав півстолиці. На ділі його кримінальна «імперія» з братками, пушками і шестисотими – фейк найнижчого штибу. Не дивно – казкар з нього такий же, як і кримінальний авторитет. Ми поспілкувалися з тими, хто знав початківця Костю Калошу. Їхні спогади лягли в основу історії звичайного терпіли і скеса, яку ми перекажимо в декількох частинах.

Калошу і йому подібних в кримінальному світі називають сявка і фраєр – тобто голодранцями і дрібним злодієм, негідним поваги в «понятійному» середовищі. Красти Калоша почав з дитинства. Але якщо одні «бомбили» ларьки, Калоша – патологічний боягуз – оббирав власну сім’ю. Часто і густо виносив з рідного дому прикраси, дрібну побутову техніку. Закінчивши училище, став красти гроші, за що батько в кінці кінців вигнав його з дому. Але до того моменту Калоша присвоїв досить готівки, щоб в 1988 році орендувати стоматологічний кабінет на вулиці Леніна в Вишгороді, де нелегально практикував зубним техніком. Його навчання в медучилищі варто окремої уваги. Обділеній інтелектом Калоша медосвіта, звичайно, виявилась не під силу, так що диплом довелося купити. Тим нещасним, хто примудрився потрапити в його стоматологічне крісло, можна тільки поспівчувати. Наприклад, одну з місцевих мешканок він ледь не залишив без зубів. Повернути гроші або переробити роботу Калоша відмовився, за що цілком справедливо отримав від місцевих чоловіків. Постояти за себе він ніколи не міг – біг, підібгавши хвіст. При чому ніс ноги настільки швидко, що не заплатив за два місяці оренди кабінету пенсіонерці, герою праці Валентині Петрівні, яка все життя пропрацювала на київському заводі Червоний резинщик.

Loading...

Коли історія зі стоматологією притихла, «підприємливий» Калоша, він же Костянтин Бедових, знову сунувся до Вишгорода. На цей раз на вкрадені у сім’ї гроші він купив відеомагнітофон і в одній з квартир відкрив «відеосалон». Здавати в прокат перезаписані касети бойовиків з Брюсом Лі в головній ролі Калоші незабаром набридло: підмастив місцеву міліцію і став приторговувати порнографією. Дивовижні в той час фільми для дорослих користувалися попитом і не тільки серед дорослих. Вишгородські авторитети незабаром дізналися, що Калоша постачає порно касетами, в тому числі підлітків і дітей. Місцеві згадують: невисокого зросту і щуплого статури «боєць» Серьога Лисий впевнено одним лівим хуком відправив Калошу в нокаут, хоча той не раз хвалився своїми досягненнями в єдиноборствах. Вкотре опущений Калоша знову був змушений тікати з Вишгорода з ганьбою.

Протягом довгих років поневірянь Кості Калоші обікрадена і зганьблена їм же сім’я не залишала спроб зробити з невдалого сина людини. Його рідний брат Михайло дав грошей і покликав в легальний бізнес. Однак Калоша слідом за батьком обікрав і його. «Пішов від Калоші голим і босим. До співпраці він мав і квартиру, і все інше. До нитки обібрав рідного брата », – розповідає друг сім’ї бідових.

Після ганебної втечі з Вишгорода духу почати черговий «бізнес» Калоші не вистачило. Він влаштувався сторожем в так звану господарську асоціацію і охороняв склади, які на початку 90-х по загадковим обставинам пограбували. В одному з кримінальних справ фігурував сам Калоша. Робота сторожем на складах тривала до 1991 року, поки факт крадіжки не розкрився. На той момент господарська асоціація була напівкомерційні напівдержавній структурою, на чолі якої стояли відставники з КДБ. Люди з оточення Калоші впевнені: з тих пір він завербований і отримав куратора, до якого справно ходив з доносами. Цьому є чимало непрямих доказів. По-перше, всім відомий статус Калоші – кримінальна шістка. По-друге, сам Калоша розповідав , що його дід зробив кар’єру в НКВД і КДБ. Ось і він пішов по тим же шляхом.

За завданням кураторів в 1991 році Костя Калоша влаштувався охоронцем в один з кращих валютних ресторанів Києва. Після першої ж конфліктної ситуації, які в буремні 90-ті були стандартними для ресторанів, «супер-вибивала» Калоша боягузливо сховався в туалеті, де просидів під замком 45 хвилин, поки не приїхало підкріплення. Його колеги по ресторану потім розповідали: свою втечу Калоша пояснив раптово почалася діареєю. Цю «особливість» Калоша проніс крізь роки: в буквальному і переносному значенні об*****ся кожен раз, як пахне смаженим. Після цього інциденту господар ресторану пошкодував боягузливого охоронця і замість того, щоб викинути його на вулицю, перевів на посаду спокійніше – швейцаром. Наступні 3,5 року «кримінальний авторитет» Костя Калоша відкривав двері перед багатеньких клієнтами і, нарешті, став робити те, що по-справжньому вміє: лизати зад за 100 рублів чайових. Далі буде.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...