Як висипатися в будні дні

Як висипатися в будні дні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Будь-який лікар підтвердить, що зберегти відмінне здоров’я людині не вдасться при відсутності повноцінного сну. Недотримання режиму дня, нестійкий робочий графік, невміння правильно підготуватися до нічного відпочинку, зловживання продуктами, що містять кофеїн, а також неправильне харчування рано чи пізно приведуть до проблем з нервовою системою. Погіршує ситуацію і відсутність гарної подушки.

Важливість дотримання режиму сну і бадьорості

Організм кожної людини індивідуальний і працює відповідно до так званими біологічними годинниками. Завдяки даній функції людям вдається налаштувати себе на роботу і визначити оптимальні проміжки для сну і бадьорості. Але при найменшому зсуві в розпорядку дня (робочим зміна в ніч, перельотів в інший часовий пояс і т.д.) Більшості жителів нашої планети не вдається швидко відновити колишній режим. В результаті збою порушується не тільки продуктивність роботи, але і втрачається здоров’я.

Loading...

Вважається, що кожній дорослій людині потрібно спати не менше 7-8 годин на добу. Сон більшої чи меншої тривалості не принесе користі: і в першому і в другому випадку, людина буде відчувати втому. Тривале або регулярне порушення співвідношення режиму сну і неспання призведе до порушень гормонального фону, відіб’ється на психоемоційному стані і стане причиною зниження працездатності. Після сну в неналежних умовах замість бадьорості відчувається втома.

І дорослі, і діти, які не мають повноцінного відпочинку, стають більш сприйнятливими до простудних захворювань, скаржаться на погану пам’ять і низьку здатність до навчання, говорять про виникнення проблем з тиском і зайвою вагою.

Як виспатися в будній день: правила підготовки до сну

Сон, в результаті якого ви будете прокидатися бадьорим і відчувати в собі заряд енергії весь світловий або робочий день, – мрія багатьох жителів планети. Домогтися бажаного можливо при дотриманні декількох простих способів, серед яких:

  1. Дотримання режиму дня. За допомогою правильної організації роботи і відпочинку організм можна «навчити» спати в потрібний час. Зробити це можна, прислухаючись до себе і з огляду на зовнішні обставини. Сформувати звичку, яка допоможе підтримати здоров’я, можна за кілька тижнів.
  2. Відсутність зовнішніх подразників. Яскраве світло, гучна музика, сухість повітря або підвищена температура в приміщенні не тільки заважають заснути, але і не дають можливості повноцінно виспатися. Негативний вплив на якість сну роблять перегляд фільмів та ігри перед сном в телефоні.
  3. Відмова від кофеїну. При цьому варто відзначити, що відмовитися потрібно не тільки від звичної кави вранці, але і від шоколадних цукерок у вечірні години.
  4. Гігієнічні процедури перед сном. Обов’язковою умовою для хорошого сну є забезпечення правильної терморегуляції тіла. Вода, прогріта до кімнатної температури, дозволить не тільки зробити тіло чистим, але і легко розслабить напружені м’язи.

На закінчення до всього вищепереліченого слід додати зручну подушку, за допомогою якої легко підвищити комфортність сну. Кращим вибором стане виріб ортопедичного типу, використання якого корисно для шиї, спини і кровотоку. Саме хороша подушка:

  • дозволить виспатися вдень і вночі;
  • позбавить від проблем з хребтом;
  • забезпечить відмінний настрій вранці;
  • допоможе зберегти правильну поставу.

Як висипатися в будні дні

Підібрати постіль, завдяки яким можна забезпечити собі повноцінний і якісний сон, в будь-який зручний час можна в інтернет-магазині BLACKROLL®. Всі товари, представлені в каталозі, ми доставимо з Києва в будь-яку точку України. Задати питання фахівцям компанії BLACKROLL® можна по телефону +38 (096) -434-14-04 або в офісі, розташованому за адресою Київ, вул. М. Максимовича, 3г/472.

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...
загрузка...