ОРДЛО ясно дали зрозуміти, що не вестимуть переговори з командою Зеленського

Донецк и Луганск больше не считают команду Зеленского достойными участниками переговорного процесса

ОРДЛО ясно дали зрозуміти, що не вестимуть переговори з командою Зеленського
Автор Желізняк Олександр в Новини

Заява представників ОРДЛО про односторонню передачу Україні утримуваних осіб говорить про те, що і Донецьк, і Луганськ більше не вважають команду Зеленського гідними учасниками переговорів

«З боку влади України очікувати позитивних кроків у врегулюванні конфлікту в Донбасі не доводиться,« переговорний процес блокується і знаходиться зараз в глибокій стагнації », – йдеться в заяві.

Loading...

Крім того, представники ОРДЛО констатують, що режим тиші, про який переможно віщає президент – не дотримується. Щоб упевнитися в їх правоті – подивіться в щоденні звіти ОБСЄ – десятки, а то і сотні вибухів щодня. Хіба це режим тиші? Або нахабна і цинічна брехня, яку «зелені» вішають на вуха українцям і своїм західним кураторам? Відповідь очевидна.

Представники невизнаних республік заявили, що до свята Хрещення готові в односторонньому порядку звільнити групу громадян України – «жінок, літніх і страждають важкими захворюваннями осіб». Причому готові вони це зробити за посередництва Віктора Медведчука, про що написано в документі.

Дана заява всерйоз розбурхала українську владу. Так, уповноважений з прав людини Людмила Денисова заявила, що готова сприяти поверненню українців, про яких йшлося в заяві. Однак, ні Денисова, ні інші представники команди Зеленського не зрозуміли одного: з ними вести переговори не будуть. А з Медведчуком – будуть.

Так що, шановні «зелені»? Пустіть на батьківщину громадян України? Або, щоб насолити Медведчуку залишите їх на окупованій території?

Шановні можновладці. Вирішіть вже, вам шашечки, чи їхати. У вас два шляхи: канути у вічності в слід за Порошенком, який робив все, що завгодно, крім досягнення миру, або повертати Донбас в Україні, а Україну – на Донбас, як пропонує Медведчук.

І зробити це можна тільки з його участю. А то з вами вже ніхто говорити не збирається.

Джерело: https://blogs.korrespondent.net/blog/events/4317213/

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...